Yeni Kitaplarım....

                                      yeni kitaplarım
 
    Merhaba:) Bir bayramı daha geride bıraktık. Bu bayram benim için çok dinlendirici ve çok keyifliydi. Umarım sizlerin bayramları da çok güzel geçmiştir. Uzun bir süredir yeni kitaplarımı sizlerle paylaşmamıştım. Kitaplar bir hayli birikince ben de artık paylaşmanın zamanıdır deyip bu yazıyı hazırladım.

    Bir kitap kurdu için en güzel hediye bir kitap , en güzel koku da kitap kokusudur. Durum bu olunca da hiçbir zaman kitaplar yemez. Elinizde okunmamış ne kadar kitap olursa olsun gözler hep kitapçılarda ve kitaplarda oluyor. Bu öyle istemsiz bir davranış ki kitaplarım bitinceye kadar yeni kitap almayacağım diye karar alsanız da bir bakmışsınız ki elinizde yeni kitaplar ile alışverişten dönüyorsunuz!... Yani uzun lafın kısası bana hediye almak isteyen varsa kitap alabilir:))))

Bazı kitapları daha önce instagram hesabımda paylaşmıştım. Fakat toplu bir halde blogda yazmadığım için burada da paylaşmaya karar verdim.

   Öncelikle takas kitaplarımla başlamak istiyorum. Blogumda daha önce bazı kitaplarımı uygun fiyata satılığa çıkarmıştım. Sadece iki tanesi satıldı. Onların parası elime geçmeden de banka hesap işletim ücreti adı altında parama el koydu. Yani bu kitap paraları ile kendime yeni kitap alamadım:(( Ben de kitaplarımı takas etmeye karar verdim ve bir takas etkinliği başlattım. Etkinlik hala devam ediyor , bakmak isterseniz buraya tıklayınız.
İlk olarak Heybemdeki Huzur ile yaptığımız takastan gelen kitaplarımı paylaşıyorum. Daha önce hiçbir kitabını okumadığım Debbi Macomber'in Küçük Mucizeler Dükkanı ve Kocan Kadar Konuş Diriliş kitapları geldi. İki kitabı da okumak için sabırsızlanıyorum.
style="background-color: white; border: 0px; font-family: proxima-nova, "Helvetica Neue", Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: inherit; font-stretch: inherit; line-height: 18px; margin: 0px; padding: 0px; vertical-align: baseline;"> @inc_tanem Emine Hanım ile yaptığımız takas sonucu ile birbirinden güzel kitapların sahibi oldum. Bu kitaplar: 
Temiz Bir Veda - Lottie Moggach
Sonsuz Güzelliklerin Ardından - Katherine Boo
Bayılmışım kendime geldiğimde 40 yaşındaydım - Şebnem Aybar
medcezir - Emily Snow
Ötekiler Arasında - Jo Walton
Rehine - April Henry
Nehrin Karşı Kıyısı - Alice TaylorBabil.com alışverişimde aldığım kitaplar. - Bu kitapların bir kısmını okudum ve blogumda yorumladım. Yeni kitap paylaşımım geciktiği için kitapları birbirlerinden ayırmadan sizlerle buluşturmaya karar verdim. Okuduğum kitaplar farklı renkler ile gösterilmiştir. Üzerlerine tıklarsanız yorumlarımı okuyabilirsiniz. -

Eğer Beni Bulursan - Emily Murdoch
15 Saniye - Andrew Gross
Felsefenin Kısa Tarihi- Nigel Warburton
On İki Gezici Öykü - MarquezEskişehir kitap fuarından aldığım kitaplar. Aslında daha almak istediğim kitaplar vardı , fakat ayağımı incittiğim için fuarda fazla dolaşamadım. Artık internet alışverişlerimde listemi tamamlarım:))

Benimle Asla Tanışamayacaksın - Leah Thomas
Ev Hanımı - Jill Alexander Essbaum
Hiç - Markus Zusak
Korku - Stefan Zweig
Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu - Stefan Zweig
Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat - Stefan Zweig
Ermiş- Halil Cibran
Pablo Neruda en sevdiğim şairlerden bir tanesidir ve bu kitap da eşimin hediyesi:))Bu kitabı da Babil.com'un instagram çekilişinden kazandım.Bütün kitaplarını severek okuduğum Kimberley Freeman'ın yeni kitabı Zümrüt Şelaleleri Arkadya yayınları tarafından okumam için gönderildi.


Yeni kitaplarımYeni kitaplarım


@pembepuntiyee  Büşra Hanım ile iki kez yaptığımız takas sonucunda gelen kitaplarım.

Kimya Hatun - Saide Kuds
Kuğu- Gudbergur Bergsson
Benim Ebedi Aşkım-  Marsha Canham
Ölüme 5 Kala - Mark Billingham

yeni kitaplarım
yeni kitaplarım
Kız kardeşimin okumam için bana getirdiği kitaplar da var. İki posta halinde gelen kitaplarımı iki resimde paylaştım. Kitapların hepsi çok güzeller ve okumayı çok istediğim kitaplar:))))


yeni kitaplarım

İnternette görüp merak ettiğim bu kitabı indirime girmiş görünce merak edip aldım.

yeni kitaplarım


Son olarak bu yazıyı hazırlarken gelen facebook Kitap Tılsımı sayfası çekilişinden kazandığım kitaplarım. Aret Vartanyan kitaplarını hep merak etmiştim , bir türlü okumak nasip olmamıştı. Şimdi iki kitabına birden sahibim. Okumak için sabırsızlanıyorum:)))


Evet, yeni kitaplarımın hepsi bu kadar. Biraz uzun bir post oldu. Umarım okurken sıkılmazsınız ve en az benim kadar siz de kitaplarımı seversiniz:))))                                                            Kozmokitap

0 yorum:

Yorum Gönder

Scroll To Top