Bir Gece Evi Romanı -İntikam | P.C. Cast + Kristin Cast


kozmokitap      Orjinal Adı: Revealed (House of night #11)                                                             
     Yazar: P.C. Cast + Kristin Cast
     Goodreads Puanı: 3.60
     Yayınevi: Pegasus


  Gece evi tehlikede! Ve bu kez tehlike Zoey'in ta kendisi...


    Kitabın arka kapağını çevirip okursanız böyle yazıyor kitap hakkında. Şahsen ben bir kitap almadan veya okumadan önce mutlaka arka kapakta yazanları okurum. Bu bana kitap hakkında bir fikir verir. İlgimi çekerse kitabı biran önce okumaya başlamak için büyük bir arzu duyarım. Belki birçoğunuz benimle aynı şeyleri düşünüyorsunuzdur...Zaten arka kapaklar bunun için değil midir? Okurun ilgisini çekebilmek için? Neyse lafı fazla uzatmayalım. Neferet'in geçmişini merak edenler bu kitapta meraklarını giderecekler. Bol bol Neferet'in geçmişine dönüş var. Gece evinde de işler iyice karışacak. Zoey'in de kafası karışık durumda ve bakalım bu durumla baş edebilecek mi? Afrodit'e gelen imgelem durumu düzeltebilecek midir? Zoey tehlikede mi yoksa tehlikenin kendisi mi?
   
   Bütün bu soruların cevabını kitapta bulabileceksiniz. Ben artık bu serinin fazla uzadığını düşünüyorum. Yazacak başka bir şey bulamayınca muhtemelen yazar bol bol geçmişe dönüş yaparak seriyi uzatmakta. Biran önce seriyi bitirmesini arzu ediyorum yoksa torunlarımız bile serinin devamını okuyabilirler:))

  Kitabın beğendiğim yönleri ise dili basit.Bir solukta okuyorsunuz. Sonunu merak ediyorsunuz ve bir bakıyorsunuz kitap bitmiş . Merakım sonlanmadan kitap bitince sinir olmadım diyemem... 

  Beğenmediğim yönü ise çok fazla geçmişe dönüş var ve bahsettiğim gibi seri artık fazla uzamış durumda.

  Kitabın içeriğini çok fazla anlatmadım çünkü seriyi bilenler az çok tahmin edebilirler.İçeriği anlatırsan okumak da fazla zevk vermez. 
   Neyse çok uzatmadan herkese bol kitaplı günler.......

   
     
   

3 yorum:

  1. Kitap yurt dışı basımında zannedersem bitmiş durumda sadece Türkiye'de çevirisi yavaş devam ediyor yine de yanlış bilgi olmasın ama. Gece evinin bloğu var orada 11 yada 12 kitaptan oluştuğu belirtiliyor seri yine emin olmamakla beraber ilgilenenler oraya da bakıp daha fazla bilgi edinebilir. Yine tanıtımınızı çok beğendim. Kaliteli kitapları çok güzel yorumlayıp ele alıyorsunuz :)

    YanıtlaSil
  2. Güzel yorumunuz için teşekkür ederim:)

    YanıtlaSil
  3. bu seri insanı gerçekten esir alıyor:))

    YanıtlaSil

Scroll To Top