Hipozcu kitap incelemesi - Lars Kepler


                                          Hipnozcu

kozmokitapOrjinal Adı:Hypnotisören
Yazarı: Lars Kepler
Goodreads puanı: 3.54
Yayınevi: Pegasus
Sayfa sayısı:607

'Korkunun ta kendisiyle yüzleşin..
Stockholm'deki bir spor salonunda, vahşice öldürülmüş bir adamın cesedi bulunur. Çok geçmeden adamın karısı ve kızı da aynı şekilde hunharca öldürülmüş biçimde bulunurlar. Görünüşe bakılırsa, katil tüm aileyi yok etmek istemiştir. Ancak adamın oğlu ağır yaralı olarak kurtulur. 
Müfettiş Joona Linna ailenin bir üyesi daha olduğunu öğrenince, onu katilden önce bulması gerektiğini anlar. Müfettiş, doktor ve hipnozcu Erik Maria Bark'la bağlantıya geçer. Niyeti, Bark'ın komadaki çocuğu hipnotize etmesi ve böylece onu sorguya çekebilmektir. Ancak Doktor Bark, bir daha hipnoz yapmamaya karar vermiştir. Ama şimdi bir hayat kurtarması gerekmektedir. Sonuçta çocukla iletişim kurmayı başarır. Fakat öğrendikleri kanını dondurur.'


    Arka kapakta kitap için bunları yazmışlar. Kitap hakkında yazılan bu sözler insanı cezbediyor. Kitap insanı içine çekiyor ve bitirmeden rahat edemiyorsunuz. Kitabın kapakta da bahsedilen bu çocuk çerçevesinde dönüyormuş gibi düşünüyorsunuz . Fakat olaylar insanın aklına gelmeyecek şekilde ilerliyor.Benim yeni yılda okuduğum ilk kitap oldu ve 2 günde bitirdim. Sürükleyici bir kitap. Son ana kadar heyecan dolu bir kitap isterseniz okumanızı tavsiye ederim .Benden bu kadar.... Kitap dolu günler diliyorum:)3 yorum:

  1. Bu kitap benimde severek okuduğum bir kitaptır. Tanıtım gerçekten güzel olmuş. Eline sağlık :)

    YanıtlaSil
  2. Bu kitabı bende okudum ve çok beğendim. İyi bir kitap okuyucusu olarak tavsiye ederim. Bu kitabın tanıtımını yapmanıza çok sevindim. Emeğinize sağlık. Başka kitap tanıtımlarınızı bekliyorum :)

    YanıtlaSil

Scroll To Top