9/05/2018

# Kitap Yorumu # Linda Howard # Martı Yayınları

Zamansız Fırtına - Linda Howard || Kitap Yorumu


Zamansız Fırtına

'' Adil bir oyuna var mısın? ''
'' İşte burada yanılıyorsun. Ben kazanmak için oynarım güzelim. ''

  Kalemini çok sevdiğim , romantizm ile gerilim unsurlarını başarı ile birleştiren nadir yazarlardan Linda Howard. Bu nedenle bulduğum tüm kitaplarını okumaya çalışıyorum .

  Zamansız Fırtına adıyla de ilgimi çeken bir kitap . Yazarın en son okuduğum kitabında çağlar arasında seyahat edince aklıma yine o tarz bir şeyler geldi. Fakat burada yazan fırtına tam anlamıyla bildiğimiz fırtına :)

Angie güçlü , tek başına yaşayan ve babasının işlerine sahip çıkmış onu devam ettiren bir kadındır. İşi de av rehberliğidir. Dağda ava çıkmak isteyenlere rehberlik yapar ve av sonuna kadar onlarla beraber kalır.

Zamansız Fırtına


 İşler yolunda giderken Dare isminde bir adam çıkagelir ve aynı işi yapmaya başlar. Güçlü kuvvetli bir erkek olmasından dolayı çoğu insan iş konusunda onu tercih eder ve Angie'nin işleri kötü gitmeye başlar.

   Zihninin '' o zaman '' ı silip '' şu an '' a odaklanması kendini daha iyi hissetmesini sağlıyordu.


Birbirleri arasında gerilim hat safhadadır bu ikilinin.

Angie iki kişiye av için yine rehberlik etmek için dağa çıkar. Fakat bu sefer işler bambaşkadır ve büyük bir tehlikenin içindedir. Ona yardım edecek kişi isi en son görmek istediği kişi Dare'dir....

Heyecanlı , sürükleyici, gerilim dolu ve romantizmin doruklarında bir kitap Zamansız Fırtına. Kitabı her ne kadar çok sevsem de Gözyaşlarımı Sildiğim Gün ve Kara Melek'ten bir tık geride kaldı benim için. Kitap Hakkında Yazılanlar :

 "Dikkat çekici bir hikâye... Romantik gerilim söz konusu olduğunda Linda Howard'ın romanlarından daha iyisini bulmak zor."    -Romance Reader-

 "Baştan çıkartıcı bir hayatta kalma hikâyesi. Dur durak bilmeyen bir roman."    -Book Reporter- 

"Romantik gerilime vurulan sağlam bir mühür. Kalp atışlarınızı hızlandıracak, güçlü bir mizaha sahip, ateşli bir roman."    -RT Book Reviews- 

"Zamansız Fırtına, macerayı ve keskin virajları seven okurlar için tadına doyulmaz bir roman." -Fresh Fiction-
Zamansız Fırtına
Kitabın Adı : Zamansız Fırtına
Yazar :Linda Howard
Yayınevi :Martı Yayınları
Orjinal adı :Prey
Çevirmen :Duygu Özen
Sayfa Sayısı :416


Otuzlu yaşlarında, kötü bir evliliği geride bırakmış bir kadın ile ordudaki görevinden ayrılmış, içine kapanık, sert ve çekici bir adamın yolları aynı kasabada av rehberliği yapan iki rakip olarak kesişir. Her şey Angie'nin, müşterilerini götürdüğü av sırasında görmemesi gereken bir cinayete tanık olmasıyla başlar. Genç kadın artık dolu bir silahın yanlış tarafındadır, onu bu beladan kurtaracak tek kişi ise rakibi Dare'dir. Kör edici fırtına patlak verdiğinde olaylar tahmin edilemez bir hızla gelişir. Tehlikenin doruklarına ulaşan bu kaçma kovalamaca, iki rakibi beklenmedik bir sona doğru sürükleyecektir. Gölge Kadın, Gözyaşlarını Sildiğim Gün ve Aşk Tuzağı'yla okurları kendine bağlayan Linda Howard, ateşli duygularıyla savaşmak zorunda kalan karakterleriyle tutkulu bir maceraya daha imza atıyor.


Yazarın bloğumda yer alan diğer kitapları :

Gölge Kadın 

Aşk Tuzağı

Kara Melek

Gözyaşlarımı Sildiğim Gün 

Yanlış Zaman Doğru İnsan 


                                                            Kozmokitap

3 yorum:

Yorumlarınızda link vermemeye dikkat ediniz. Link verdiğiniz yorumları yayımlamıyorum maalesef :(

Web sitemizdeki fotoğrafların, yazıların izin alınmadan kopyalanması, yayınlanması, alıntı olduğu ve kaynağı belirtilmeden bir takım amaçlar için kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri yasasına aykırıdır. İzin alınmadan kopyalanan resim ve yazılarımızla ilgili dilekçe ve dava açma hakkımız saklıdır.