10/02/2016

# diğer # mim

Hayal Mimi || #mim20

Hayal Mimi


   Deep Tone beni etiketlemiş Hayal Mimine. Sıkıntılı günler geçirdiğimiz bu günlerde bu mim ilaç gibi gelecek. Hayal kurmak her zaman ruha iyi gelmez mi??? Rahatlarız ve uzaklaşırız sıkıntılardan.... Kısa bir süre de olsa huzura ermiş oluruz.


 1. Hayal kurmaktan hoşlandığınız bir yer ya da zaman dilimi var mı?

  Hayal kurmak için yer veya zaman olur mu? Ben her daim hayal kurmaktan hoşlanırım. Bazen farklı yerler , bazen farklı karakterler bazen de sihirli güçler.... Hayal bu sınırı olur mu  hiç? Uçsuz bucaksız bir hayal gücü ile istediğim yere gidebilir , istediğimi olabilirim.


 2. En çok nelerin hayalini kurarsınız?

     Hayaller de aslında insanın ruhsal durumuna göre değişiklik gösterir. Canım ev işleri ile uğraşmak istemediğinde süper güçlerim olduğunu hayal ederim  ya da çok sıkıldığım zaman  ıssız bir yerde , bir tarafın orman diğer tarafın deniz olduğu bir yerde küçük bir bungalovda yaşadığımı hayal ederim.


 3. Şimdiye dek çok hayalinizi gerçekleştirdiniz mi?

 En çok olmasını istediğim hayalim müstakil bir evde huzur içinde ailemle birlikte yaşamaktı. Şimdi o hayalimi yaşıyorum zaten. 4. Henüz gerçekleşmemiş ama illa da gerçekleşecek dediğiniz bir hayaliniz var mı?

      Her yıl yurt dışında belirlediğim ülkeleri gezmek ve keşfetmek.....  


Mimlediklerim:

Deryanın Spor Günlüğü

Kore Fenomeni

Cafe Tigris

Şeyda'nın Günlüğü                                                            Kozmokitap

4 yorum:

 1. Hayallerinizin gerçek olması dileklerimle
  Bu arada beni de mimlediğiniz için çok teşekkür ederimmmm
  https://tigrisdriver.blogspot.com.tr/2016/09/hayallerimiz-mim.html Geçenlerde bu mimi yaptığım için başka bir mim borcunuz olsun sevgiyle

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim. Bu sıralar çok yoğun olunca blogları gezemedim. O nedenle kaçırmışım yazınızı:((( Üzgünüm....

   Sil
 2. Caniiim tigrisçim de mimledi beni bu hafta ikiniz için de yapacagim. Bu arada çok benzerliklerimiz var seninle de 😊

  YanıtlaSil

Yorumlarınızda link vermemeye dikkat ediniz. Link verdiğiniz yorumları yayımlamıyorum maalesef :(

Yayınevleri

Abis Yayınları (1) Adım Yayınları (1) Ağaçkakan Yayınları (1) Alfa Yayıncılık (1) Alter Yayıncılık (1) Altıkırkbeş Basın Yayın (1) Altın Bilek Yayınları (1) Altın Kitaplar (9) Altınpost Yayınları (1) Anatolia Kitap (4) Aprıl Yayıncılık (2) Arkadya Bitter Yayınları (11) Arkadya Polisiye (7) Arkadya Yayınları (56) Artemis Yayınları (5) Arunas Yayınları (4) Aylak Adam Yayınları (6) Ayrıntı Yayınları (3) Az Kitap (1) Bayırlı Kitap (1) Beyaz Balina Yayınları (9) Beyaz Baykuş Yayınları (1) Bilge Kültür Sanat (1) Bilgi Yayınevi (3) Can Yayınları (16) Carpe Diem Kitap (1) Ceres Yayınları (1) Cinius Yayınları (1) Dedalus Kitap (1) Delta Yayınları (1) Destek Yayınları (8) DEX (2) Doğan Kitap (21) Doğu Batı Yayınları (1) Domingo Yayınevi (1) Dora Yayınları (1) Dorlion Yayınları (2) Dragoman Yayınları (1) Düz Yazı Yayınevi (4) Eftalya Yayınları (4) Eksik Parça Yayınları (4) Ephesus Yayınları (14) Epsilon Yayınları (7) Erdem Yayınları (2) Everest Yayınları (5) Ez-De Yayınları (1) Fantastik Kitap (4) Gitane Kitap (1) GO! Kitap (10) Harlequin Türkiye (1) Horus Yayınları (1) Hyperion Kitap (1) İkinci Adam Yayınları (1) İletişim Yayınları (2) İlyada Yayınevi (1) İnkılap Kitabevi (6) İş Bankası Kültür Yayınları (23) Jaguar Kitap (1) Kafka Yayınları (1) Kanes Yayınları (2) Kapı Yayınları (1) Karina Yayınevi (1) Kırmızı Kedi Yayınevi (15) Kolektif Kitap (1) Koridor Yayınları (24) Koyu Kitap (2) La Kitap (2) Libros Kitap (1) Limos Yayınları (3) Martı Yayınları (32) Maya Kitap (4) Mendirek Yayınları (3) Mona Yayınları (1) Monokl Yayınları (1) Morpa Kültür Yayınları (1) Mortena Yayınları (2) Nemesis Kitap (7) Neo Kitap (2) Novella Dinamik Yayınevi (2) Novella Yayınları (1) Oğlak Yayınları (15) Okuyan Us Yayınları (1) Olimpos Yayınları (12) Optimum Kitap (2) Orkinos Yayınları (2) Ötüken Neşriyat (1) Panama Yayıncılık (5) Papersense (1) Parantez Yayınları (1) Paris Yayınları (2) Pegasus Yayınları (13) Pupa Yayınları (1) Ray Yayıncılık (1) Remzi Kitabevi (2) Salon Yayınları (12) Say Yayınları (2) Sayfa6 (6) Sel Yayınları (7) Sola Unitas (2) Sola Yayınları (1) Trend Yayınları (1) Truva Yayınları (1) Turkuvaz Yayınları (1) Tutku Yayınevi (2) Uyanış Yayınları (1) Yabancı Yayınları (6) Yakamoz Kitap (3) Yapı Kredi Yayınları (8) Yediveren Çocuk (1) Yediveren Yayınları (6) Yengeç Kitap (1) Yitik Ülke Yayınları (66) Yüz Kitap (2) Zeplin Kitap (7) Zepros Yayınları (1)
Web sitemizdeki fotoğrafların, yazıların izin alınmadan kopyalanması, yayınlanması, alıntı olduğu ve kaynağı belirtilmeden bir takım amaçlar için kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri yasasına aykırıdır. İzin alınmadan kopyalanan resim ve yazılarımızla ilgili dilekçe ve dava açma hakkımız saklıdır.