10/02/2016

# diğer # mim

Hayal Mimi

Hayal Mimi


   Deep Tone beni etiketlemiş Hayal Mimi'ne. Sıkıntılı günler geçirdiğimiz bu günlerde bu mim ilaç gibi gelecek. Hayal kurmak her zaman ruha iyi gelmez mi??? Rahatlarız ve uzaklaşırız sıkıntılardan.... Kısa bir süre de olsa huzura ermiş oluruz.


 1. Hayal kurmaktan hoşlandığınız bir yer ya da zaman dilimi var mı?

  Hayal kurmak için yer veya zaman olur mu? Ben her daim hayal kurmaktan hoşlanırım. Bazen farklı yerler , bazen farklı karakterler bazen de sihirli güçler.... Hayal bu sınırı olur mu  hiç? Uçsuz bucaksız bir hayal gücü ile istediğim yere gidebilir , istediğimi olabilirim.


 2. En çok nelerin hayalini kurarsınız?

     Hayaller de aslında insanın ruhsal durumuna göre değişiklik gösterir. Canım ev işleri ile uğraşmak istemediğinde süper güçlerim olduğunu hayal ederim  ya da çok sıkıldığım zaman  ıssız bir yerde , bir tarafın orman diğer tarafın deniz olduğu bir yerde küçük bir bungalovda yaşadığımı hayal ederim.


 3. Şimdiye dek çok hayalinizi gerçekleştirdiniz mi?

 En çok olmasını istediğim hayalim müstakil bir evde huzur içinde ailemle birlikte yaşamaktı. Şimdi o hayalimi yaşıyorum zaten. 4. Henüz gerçekleşmemiş ama illa da gerçekleşecek dediğiniz bir hayaliniz var mı?

      Her yıl yurt dışında belirlediğim ülkeleri gezmek ve keşfetmek.....  


Mimlediklerim:

Deryanın Spor Günlüğü

Kore Fenomeni

Cafe Tigris

Şeyda'nın Günlüğü                                                     

4 yorum:

 1. Hayallerinizin gerçek olması dileklerimle
  Bu arada beni de mimlediğiniz için çok teşekkür ederimmmm
  https://tigrisdriver.blogspot.com.tr/2016/09/hayallerimiz-mim.html Geçenlerde bu mimi yaptığım için başka bir mim borcunuz olsun sevgiyle

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim. Bu sıralar çok yoğun olunca blogları gezemedim. O nedenle kaçırmışım yazınızı:((( Üzgünüm....

   Sil
 2. Caniiim tigrisçim de mimledi beni bu hafta ikiniz için de yapacagim. Bu arada çok benzerliklerimiz var seninle de 😊

  YanıtlaSil

Yorumlarınızda link vermemeye dikkat ediniz. Link verdiğiniz yorumları yayımlamıyorum maalesef :(

Web sitemizdeki fotoğrafların, yazıların izin alınmadan kopyalanması, yayınlanması, alıntı olduğu ve kaynağı belirtilmeden bir takım amaçlar için kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri yasasına aykırıdır. İzin alınmadan kopyalanan resim ve yazılarımızla ilgili dilekçe ve dava açma hakkımız saklıdır.