Kurt Gölü - John Verdon || Kitap Tanıtımı

kozmokitap


Kitabın Adı :Kurt Gölü
Yazar :John Verdon
Yayınevi :Koridor Yayıncılık
Orjinal adı :Wolf Lake
Kitabın Türü: Polisiye- Gerilim
Çevirmen :Ender Nail
Sayfa Sayısı :472
Etiket Fiyatı : 24 TL
Çıkış Tarihi : 18.10.2016

Gördüğünüz bir kabus, cinayet silahı olarak kullanılabilir mi?

   Ülkenin farklı yerlerinde yaşayan dört kişinin tek ortak noktası; aynı rüyayı gördüklerini ve bu rüyada kurt başlı bir hançerle öldürüldüklerini söylemiş olmalarıdır. Dördü de bu ifadelerinden hemen sonra, bilekleri kesilmiş halde bulunur ve yanı başlarında hepsini ölüme götüren kurt başlı bir hançer duruyordur. Onları intihara götüren bu kabuslar mıydı?

     Bir anda tüm dikkatler, ürkütücü atmosfere sahip Kurt Gölü diye bilinen yerde, hipnoz terapileri yapan Psikolog Richard Hammond’a yönelir. Her bir kurban ölmeden kısa bir süre önce Hammond ile Kurt Gölü’nde hipnoz terapisi görmüştür.

     Kurt Gölü’nün şeytani esrarengizliğinde en az onu tuzağa düşüren kar fırtınası kadar acımasız olan düşmanları, ne pahasına olursa olsun Gurney’i gerçeklerden uzak tutmaya kararlıdırlar. Duygusal açıdan kırılma noktasına gelen Gurney, şimdiye kadarki en korkunç düşmanı ile kendini ölümcül bir oyunun içinde bulur.
                                                            Kozmokitap

3 yorum:

  1. Bu da tam bana göre hem esrarengiz hem gerilim.

    YanıtlaSil
  2. Gerilim ve gizem, dikkat çekici, listeme ekleyeyim 😉

    YanıtlaSil
  3. Yaa cikmis miii yeni kitapp. Sabah sabah cok mutlu oldum gorunce ilk 4 kitabini da soluksuz okudum hemen bugun alicam bunu da 😌

    YanıtlaSil

Scroll To Top