Savaşçı - Melissa Landers || Tanıtım


       GO! Kitap tarafından yayımlanan ve özellikle gençlerin sevdiği bir seri olan Yabancı (Alienated) serisinin üçüncü kitabı Savaşçı'ya nihayet kavuşuyoruz:))


Savaşçı - Melissa Landers  || Tanıtım
      Kitabın  Adı : SAVAŞÇI

      Yazar : Melissa Landers

      Yayınevi : GO! 4

      Etiket Fiyatı : 19.00 TL

      Türü : Roman

      Çeviren : Demet Orhan

      Sayfa Sayısı : 375

      Baskı Tarihi : Temmuz 2016
                       SAVAŞ KAPIDA. Gezegenlerinin geleceği Cara ile Aelyx’in elinde

   Ölümcül bir darbeyi savuşturup iki dünya arasındaki ittifakı güvence altına alan Cara ile Aelyx nihayet bir tatil yapabilecektir. Tam da hayal ettikleri gibi bir yer olan minik kolonilerinde günlerini sahilde midye toplayarak ve birbirlerinin kollarında uyuyarak geçirirler. 
   Ama tatil kısa sürer. 
 Dünya ve Leihr gezegenleri arasındaki anlaşma, her iki gezegeni de ortadan kaldıracak kadim bir gücü uyandırmıştır. Yıldızlararası barışın gizemli koruyucuları olan Ariboller bu ittifakı galaksiye karşı bir tehdit olarak görmektedir. Dünyalıların ve Leihrlilerin ittifakı bozup kendi gezegenlerine dönmeleri için bir ay süreleri vardır, yoksa her iki ırk da 
 Ariboller tarafından ortadan kaldırılacaktır. 

       Zaman daralırken Cara ile Aelyx kolonicilerden oluşan bir ekiple Dünya’ya gider, burada eski dostlarıyla bir araya gelip Aribollerin kim olduğunu, ne istediklerini ve ittifakı neden bir tehdit olarak gördüklerini çözmeye çalışacaklardır. Gittikçe artan gerilim iki gezegeni de topyekûn bir savaşa doğru sürüklerken Cara ile Aelyx hem kendi gelecekleri hem de dünyalarının kurtuluşu için canla başla savaşmaya hazır olmalıdır.

                                                                - Yayın Bülteni -

                                                            Kozmokitap

0 yorum:

Yorum Gönder

Scroll To Top