Ocak ayında okuduklarım....

2015 yılının ilk ayını geride bırakırken bu ay neler okumuşuz bir bakalım. Bu ay içerisinde  18 tane yayın hazırlamışım blog için. Bu yayınlardan 6 tanesi okudum kitapların yorumları. Şimdi bunları tekrar hatırlayalım ve her kitaba verdiğim puanı görelim:

Ölümle Randevu:

Kozmokitap   

     Ölümle Randevu Mario Mazzanti'nin diğer kitaplarına nazaran  beni hüsrana uğratı. Çok fazla ayrıntılara yer verilen kitap benim için barajı geçemedi.
 Puanım:

                               kozmokitap
Kitapla ilgili yazımı okumak için tıklayınız : Ölümle Randevu

Şahmelek:

kozmokitap          Merve Akıncı'nın ilk kitabı olan Şahmelek bir günde bitirdiğim sürükleyici bir kitap oldu. Sevdiğim romantik kitapların arasında yer alan Şahmelek , rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir kitap.
   Puanım:

               Kozmokitap

Kitapla ilgili yazımı okumak için tıklayınız : Şahmelek

Gündüzsefası:

kozmokitapSarah Jio'nun beşinci kitabı olan Gündüzsefası sürükleyici bir kitap. Yazarın tarzını bilenler için kitaplar artık sürpriz olmaktan çıkıp kendini tekrar eder hale geliyor. Bu nedenle bir puanı kırıyorum.
  Puanım:

                       Kozmokitap

Kitapla ilgili yazımı okumak için tıklayınız :Gündüzsefası
Hayvan Çiftliği:

George OrwellGeorge Orwell'ın peri masalı tadındaki bu kitabı , okurken eğlendirmenin yanında bir o kadar da düşündürücü olmayı başarıyor. Herkesin kitaplığında bulunması gereken ve tekrar tekrar okunabilecek bir kitap olduğunu düşünüyorum.
Puanım:

         kozmokitap
Kitapla ilgili yazımı okumak için tıklayınız : Hayvan ÇiftliğiŞeytan Tohumu:

Dean KoontzDean Koontz'un kaleminden bir gerilim kitabı Şeytan Tohumu. Ortalamanın altında kalan kitap yazıldığı döneme göre değerlendirecek olursam oldukça başarılı diyebilirim.
Puanım:

                        kozmokitap
Kitapla ilgili yazımı okumak için tıklayınız : Şeytan Tohumu 

Kuşlar Sanatı:

Pablo Neruda
Şair Pablo Neruda'nın kuş türlerini şiirleştirerek yazdığı bu kitap şiir severler tarafından beğenileceğini zannediyorum.
Puanım:

          kozmokitap
 Kitapla ilgili yazımı okumak için tıklayınız : Kuşlar Sanatı
Sevgilerle♥♥♥


Kozmokitap


0 yorum:

Yorum Gönder

Scroll To Top